Inspiruję.

Motywuję.

Mobilizuję.

fot. Filip Miller dla FOB

Nazywam się Mirella Panek-Owsiańska.

Od ponad 20 lat pracuję na styku sektora akademickiego, biznesu, organizacji pozarządowych, polityki i administracji. Zawodowo zajmuję się zmienianiem świata na lepszy :) Występuję publicznie, szkolę, moderuję, doradzam, komentuję dla mediów, piszę o CSR, zarządzaniu różnorodnością, przywództwie kobiet, komunikacji społecznej i politycznej, fundraisingu i organizacjach pozarządowych. W codziennym życiu zawodowym konsultuję, szkolę i łączę biznes, organizacje pozarządowe i działalność akademicką.

Zobacz jak możemy współpracować 

Poznaj moje projekty

Zobacz co robiłam zawodowo


Łączniczka i mentorka

Jako trenerka i konsultantka, pomagam firmom, które chcą być bardziej odpowiedzialne, organizacjom pozarządowym, które chcą być lepiej zarządzane. Prowadziłam szkolenia dla kandydatek do parlamentów w Polsce, na Białorusi i na Kubie. Doradzam prezesom i prezeskom korporacji. Prowadzę zajęcia dla studentów i studentek na różnych uczelniach. Łączę ze sobą ludzi i inicjatywy, które mają potencjał zmieniania świata.


Ekspertka

Moje doświadczenie zawodowe to zarządzanie think-and-do-tankiem, praca w dwóch gabinetach politycznych, bycie rzeczniczką prasową międzynarodowej organizacji broniącej praw człowieka. Udzieliłam kilkuset wywiadów, oceniłam kilka tysięcy projektów jako jurorka wielu konkursów z zakresu komunikacji i CSR. Byłam i jestem członkinią wielu zespołów i ciał eksperckich.


Matka, żona, przyjaciółka

Wielu moich projektów nie byłoby, gdyby nie mentoring i wsparcie mojego męża – Daniela. Dla kolejnych inspiracją była moja córka -Zojka. Bardzo cenię przyjaźń i mam wyjątkowe szczęście do spotykania na swojej drodze wspaniałych ludzi!