Konsultuję.

Szkolę.

Łączę.

Kariera w CSRze

Jeśli zastanawiasz się czy powinnaś/powinieneś pracować w jakimś obszarze CSRu, jeśli szukasz lub chcesz zmienić pracę na taką, która zwiera misję i wpływ społeczny, jeśli chcesz dowiedzieć się jakie są trendy, które firmy, organizacje czy instytucje warto śledzić, jeśli chcesz dowiedzieć się jak wygląda praktyka zawodu związanego ze społeczną odpowiedzialnością w Polsce i w Europie – umów się ze mną na 2-godzinne konsultacje. 

Świeże informacje o trendach w świecie CSRu w Polsce i na świecie

Jeśli Twój nowy/a szef/szefowa potrzebuje świeżych informacji o trendach w świecie CSRu w Polsce i na świecie, które inicjatywy są wartościowe, w jakie projekty warto się angażować, co robi konkurencja, czego wymaga prawo – umów Go/Ją na lunch ze mną.

 

Zarządzanie organizacją pozarządową

Wierzę, że organizacje pozarządowe mają ważną rolę do spełnienia w dzisiejszym świecie i powinny jak najskuteczniej wypełniać swoją misję, dlatego chętnie prowadzę szkolenia i konsultacje dzieląc się swoją wiedzą.

 

Współpraca biznes-NGO / Social media

Zastanawiacie się jak lepiej wykorzystywać zasoby przy małym budżecie?  Potrzebujecie uporządkowania strategii fundraisingowej i doradztwa jak współpracować z biznesem?  A może Wasza organizacja chciałaby rozwinąć swoje kanały social mediowe? Wykorzystaj moje doświadczenie w zarządzaniu NGOsami!

 

Moderowanie konferencji, debat, dyskusji

Organizujesz konferencję i potrzebujesz profesjonalnej moderacji? Chciał(a)byś, żeby ktoś przygotował tezy i panelistów/tki do dyskusji? Mam wiele lat doświadczenia w prowadzeniu debat i konferencji, z przyjemnością poprowadzę także Twoje spotkanie.

 

 

Komunikowanie raportów społecznych

Twoja firma przygotowała raport społeczny/zintegrowany, ale nie ma czasu ani zasobów, żeby dotrzeć z nim do poszczególnych grup interesariuszy? Zastanawiasz się jak jeszcze skuteczniej przekazać treści raportu i sprawić, żeby był czytany i żeby się o nim mówiło? Wykorzystaj moją wiedzę z lektury setek raportów polskich i zagranicznych!

 

Audyt raportu społecznego/zrównoważonego rozwoju 

Kompletność, wiarygodność i komunikatywność – przygotuję unikalny audyt Twojego raportu społecznego i doradzę jak przełożyć firmowe treści na język zrozumiały dla pracowników, klientów czy inwestorów.

 

 

Zarządzania różnorodnością / Wzmacnianie potencjału menadżerskiego kobiet

Słyszałeś/aś o zarządzaniu różnorodnością i chciał(a)byś wdrożyć dobre praktyki w swojej firmie? Planujesz projekt wzmacniający potencjał menedżerski kobiet? Skorzystaj z mojej wiedzy zdobytej w różnych projektach kobiecych!

Prowadzę szkolenia, wdrażam projekty dla kobiet, doradzam przy projektach z zakresu różnorodności.

 

 

Rekomendacje

Mirella wniosła nam świeże i krytyczne spojrzenie na naszą pracę. Do dziś każdy w firmie powtarza, ze „CSR to sposób w jaki zarabiamy pieniądze”. To była najlepsza sesja strategiczna CSR!

Lidia Kołucka, Dyrektor ds. Strategii Komunikacji Pelion

 

Praca pod czujnym okiem Mirelli to wyjątkowe doświadczenie. Z jednej strony pozwala zachować dużą swobodę w zakresie własnych pomysłów i działań, z drugiej służy wsparciem eksperckim tam, gdzie pojawiają się wątpliwości. Jej wiedza, zaangażowanie i wieloletnie doświadczenie czynią z niej cennego kompana na bezdrożach fundraisingu, a jej otwartość, pogoda i nieznikający uśmiech sprawiają, że współpraca z nią to czysta przyjemność.

Grzegorz Kostka, fundraiser, Fundacja ITAKA

 

Cenię pracę z Mirellą, bo jest super-profesjonalna i super-ludzka jednocześnie.
Oprócz tego, że wyczuwa trendy w komunikacji, nowych technologiach, fundraisingu, i ma w tych obszarach porządną wiedzę, to zawsze widzi najpierw ludzi, organizacje i ich sprawy.
Już trzeci rok spotyka się jako trenerka i konsultantka z organizacjami w Szkołach Fundraisingu SCWO prowadzonych przez Stowarzyszenie BORIS w ramach Stołecznego Centrum Wspierania Organizacji Pozarządowych. W pracy z nimi wychodzi od potencjałów i dopiero opierając się na nich, zajmuje się wyzwaniami. Wzmacnia, usamodzielnia, daje narzędzia i inspiracje. Prowadzi proces, ale ważne też są dla niej konkrety, praktyczna strona wypracowywanych rozwiązań, możliwości zastosowania.
Mirella jest osadzona w wartościach, które mi i BORISowi są bliskie, ale nie odmawia pracy z organizacjami, które mogą „mieć inaczej”.
Marta Henzler, edukatorka i animatorka, stowarzyszenie BORIS

I have known Mirella for almost 20 years: first as an outstanding alumna of a leadership course; then as course assistant; then as a program collaborator and consultant; and all the time as a very good personal friend. I have found her very charming as a person; completely reliable and loyal as a colleague; intellectually acute and open to new ideas and insights – one of the most impressive Poles I have known.

Zbigniew Pelczynski OBE Founder and President, School for Leaders Association, Warsaw Emeritus Fellow and Politics Lecturer, Pembroke College. Oxford Univ.

 

A może masz inne, ciekawe projekty z obszaru CSR, zarządzanie różnorodnością, innowacje społeczne, komunikacja, w których mogłabym Cię wesprzeć? Skontaktuj się, porozmawiamy!