Podróże to jeden z moich ulubionych sposobów życia. W 2017 byłam na Podlasiu, Warmii, w Słupsku, Gdańsku, Lublinie czy Krakowie. W Lizbonie, Porto, Brukseli, nad jez. Genewskim i we wschodniej Sycylii. Podróżniczo rok zaliczam do udanych!
- Kraków
- Lizbona
- Lublin
- Montreux
- Lublin
- Lublin
- Lizbona
- Podlasie
- Podlasie
- Tyniec
- Bruksela
- Bruksela
- Warmia
- Gdańsk
- Ustka
- Lizbona
- Słupsk
- Porto
- Montreux
- Lizbona
- Noto
- Lizbona
- Montreux
- Lizbona
- Warmia
- Lubelskie
- Podlasie
- Porto
- Sycylia
- Sycylia
- Sycylia
- Sycylia
- Porto
































